Drodzy uczestnicy IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego dla uczniów szkół średnich zakwalifikowani do III etapu konkursu,

Pragniemy zawiadomić, że zgodnie z decyzją Prorektora ds. Studenckich PW, Dziekana Wydziału IP oraz Kierownika Zakładu Technologii Poligraficznych, podjętą w odniesieniu do pisma Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 14 kwietnia 2020 r. /DSW.WNP.051.45.2019.GS/, wszystkie osoby zakwalifikowane do III etapu IV Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego dla uczniów szkół średnich uzyskują status wyróżnionego finalisty, a tym samym uprawnienia do przyjęcia na studia realizowane na kierunku Papiernictwo i Poligrafia na Wydziale Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej, poza normalną procedurą konkursową. Uprawnienia te obowiązują w roku uzyskania świadectwa dojrzałości i będą realizowane od roku akademickiego 2020/2021.

Informację tę wysyłamy w odniesieniu do rekomendacji Ministerstwa Edukacji Narodowej do odwołania ostatniego etapu olimpiad i konkursów dla uczniów szkół średnich.

Gratulujemy uzyskanych wyników w IV edycji konkursu i życzymy dużo zdrowia w tym trudnym czasie, a tegorocznym maturzystom życzymy powodzenia w egzaminach maturalnych.